O firmie

Właścicielem sklepu grzejesz.pl jest przedsiębiorstwo handlowe KG net zajmujące się sprzedażą hurtową i detaliczną armatury grzewczej i sanitarnej. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe wyposażenie kotłowni  oraz instalacji grzewczych. Zaopatrujemy w materiały instalacyjne Polskie oraz zagraniczne firmy.

 

DANE FIRMY
KG net Łukasz Jakubus

ul. Wojsławska 283
39-300 Mielec
NIP: 8172096817
REGON: 180746429

DANE KONTAKTOWE
tel.: 792 947 150
e-mail (biuro): biuro@grzejesz.pl
e-mail (sklep): sklep@grzejesz.pl

Hurtownia ma na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta. Dlatego pomagamy klientom w doborze i zakupach materiałów, dobieramy grzejniki, kotły lub inne produkty, które aktualnie są w naszych magazynach w zadowalającej ilości.
 
Nasz główny cel to ciągłe doskonalenie technik handlu, zwiększanie oferty towarowej, współpraca z renomowanymi producentami, co pozwala oferować naszym Klientom towary o gwarantowanej jakości i ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług. Zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo techniczne.
 
Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, z którymi współpracujemy, jak i do tych, które nas jeszcze nie znają. Pozwoli ona Państwu na bliższe zapoznanie się z oferowanymi przez nas produktami.
 
Zachęcamy do współpracy i sądzimy, że wspólne kontakty zaowocują interesującymi korzyściami handlowymi dla obu stron.